Adaptační kurz 1. ročníku 2023

Termínstředa 14. září 2022 – pátek 16. září 2022

Místo: Rekreační středisko PRUDKÁ, Doubravník 256, 592 61 Doubravník

Rekreační středisko Prudká u obce Doubravník se nachází na rozhraní krajů jižní Morava a Vysočina, nedaleko Tišnova.

Ubytování: zajištěno v dvou a trojlůžkových zděných domcích Atrium. Pokoje jsou vybaveny běžným nábytkem (klasické postele) a umyvadlem, sociální zařízení v atriu každého domku (2x WC a sprcha). Každý domek má 4 samostatné pokoje se vstupem z atria (2x dvoulůžkový, 2x třílůžkový, s možností přistýlek na dvoulůžkových pokojích), 10 – 12 lůžek/domek. Domek má také venkovní posezení, většinou kryté. Více o ubytování na webu https://www.prudka.cz.

Stravování: plná penze včetně dopoledních a odpoledních svačin s domácí českou kuchyní (stravovací specifika nahlaste třídnímu učiteli při odevzdání potvrzení o bezinfekčnosti).

Odjezd: středa 14. září 2022 v 8:30 – sraz Brno-hl.nád. (8:53 odjezd vlakem směr Prudká, v Tišnově přestup) příjezd do Prudké 9:47 (začínáme obědem)

Návrat: pátek 16. září 2022 odjezd z Prudké vlakem ve 13:10 (přestup v Tišnově) příjezd 14:06 Brno-hl.nád. (končíme obědem)

Cena: 2920,- (animační program, ubytování, strava)dopravu si hradí každý sám před odjezdem dle své studentské jízdenky a počtu zón (max. 100,- tam i zpět), celkovou částku je nutné uhradit třídnímu učiteli nejpozději do pátku 9. září 2022

+ kapesné

S SEBOU: Kvůli nepředvídatelnosti počasí je nutné vzít si odpovídající oblečení a obuv – sportovní a terénní, raději vždy teplejší, obuv turistická s nepromokavou úpravou. Do terénu se chodí opravdu za každého počasí! Dále pak pláštěnku či nepromokavou bundu; teplé ponožky; přezůvky; hygienické potřeby; doklady (občanský průkaz, průkazku zdravotní pojišťovny, studentský průkaz); pokrývku hlavy; baterku (nejlépe čelovku); repelent; léky; sešit, psací potřeby, (spacák není nutný), potvrzení o bezinfekčnosti (obdržíte od třídní učitelky).

Potvrďte prosím účast žáka na adaptačním kurzu na e-mailové adrese sipl@trivis.cz.