Adaptační kurz 2019

Termínpondělí 9. září 2019 – středa 11. září 2019

Místo: Rekreační středisko PRUDKÁ, Doubravník 256, 592 61 Doubravník

Rekreační středisko Prudká u obce Doubravník se nachází na rozhraní krajů jižní Morava a Vysočina, nedaleko Tišnova.

Ubytování: zajištěno v dvou a trojlůžkových zděných domcích Atrium. Pokoje jsou vybaveny běžným nábytkem (klasické postele) a umyvadlem, sociální zařízení v atriu každého domku (2x wc a sprcha). Každý domek má 4 samostatné pokoje se vstupem z atria (2x dvoulůžkový, 2x třílůžkový, s možností přistýlek na dvoulůžkových pokojích), 10 – 12 lůžek/domek. Domek má také venkovní posezení, většinou kryté. Více o ubytování na webu https://www.prudka.cz.

Stravování: plná penze včetně dopoledních a odpoledních svačin s domácí českou kuchyní (stravovací specifika nahlaste třídnímu učiteli při odevzdání potvrzení o bezinfekčnosti).

Odjezd: pondělí 9. 9. 2019 v 8:30 – sraz Brno-dolní nádraží (8:50 odjezd vlakem směr Prudká, v Tišnově přestup) příjezd do Prudké 9:48 (začínáme obědem).

Návrat: středa 11. 9. 2019 odjezd z Prudké vlakem ve 12:10 (přestup v Tišnově) příjezd 13:06 Brno-dolní nádraží (končíme obědem).

Cena: 2 000 Kč (program, ubytování, strava, doprava)peníze je nutné uhradit třídnímu učiteli nejpozději do čtvrtka 5. 9. 2019.

+ kapesné

S SEBOU: Kvůli nepředvídatelnosti počasí je nutné vzít si odpovídající oblečení a obuv – sportovní a terénní, raději vždy teplejší, obuv turistická s nepromokavou úpravou. Do terénu se chodí opravdu za každého počasí! Dále pak pláštěnku či nepromokavou bundu; teplé ponožky; přezůvky; hygienické potřeby; doklady (občanský průkaz, průkazku zdravotní pojišťovny, studentský průkaz); pokrývku hlavy; baterku (nejlépe čelovku); repelent; léky; sešit, psací potřeby, spacák, potvrzení o bezinfekčnosti.